Aksesuāri

Tēja ir brīnišķīgs dzēriens. Un brīnišķīgu tēju ir jādzer no labiem traukiem. Biezsienu porcelāns būs lielisks papildinājums pie jebkuras tējas dzeršanas. Tas nodrošina optimālu uzlējumu temperatūru un saglabā pilnīgo tējas garšu un aromātu buķeti.

Porcelāna izstrādājumi ar zeltītu emalju

Augstās kvalitātes porcelāna trauki ir izgreznoti ar zeltītu emalju. Dažādu formu un apjomu tējkannas, krējuma trauks, cukura trauks un krūzes veido izsmalcinātu tējas servīzi, kurš izrotās jebkuru galdu. Katra izstrādājuma iekšā ir iepakota beramā tēja.

Porcelāna izstrādājumi ar krāsainu noformējumu

Augstās kvalitātes porcelāna trauki ar krāsaino noformējumu un zeltītu emalju. Dažādu formu un apjomu tējkannas, krējuma trauks, cukura trauks un krūzes veido izsmalcinātu tējas servīzi, kurš izrotās jebkuru galdu. Katra izstrādājuma iekšā ir iepakota beramā tēja.

Porcelāna izstrādājumi ar krāsainām svītrām

Augstās kvalitātes porcelāna trauki ar krāsainām svītrām un zeltītu emalju. Dažādu formu un apjomu tējkannas, krējuma trauks, cukura trauks un krūzes veido izsmalcinātu tējas servīzi, kurš izrotās jebkuru galdu. Katra izstrādājuma iekšā ir iepakota beramā tēja.

Porcelāna krūzes

Porcelāna krūzes ar krāsaino noformējumu un zeltīto emalju. Komplektā ietilpst sietiņš un vāciņš. Krūze ir ērta lietošanā un, pateicoties izgatavošanas materiālam, saglabā dzēriena kvalitāti un tā optimālo temperatūru. Izstrādājuma iekšā ir iepakota beramā tēja.

Katrā krūzē:
50g tējas

Porcelāna krūžu komplekts

Porcelāna krūžu komplekts ar krāsaino noformējumu un zeltītu emalju. Izstrādājumu iekšā ir iepakota beramā tēja.

Katrā krūzē:
50g tējas

Porcelāna tasītes

Oriģinālās porcelāna tasītes ar krāsaino noformējumu un zeltītu emalju, kas paredzētas tējas paciņām.

Ar katru tasīti:
2 tējas paciņas

Porcelāna sietiņš

Porcelāna sietiņš ar krāsaino noformējumu un zeltītu emalju. Porcelāns nodrošina optimālu temperatūru tējas uzliešanas laikā, saglabā dzēriena aromātu un garšu. Izstrādājuma iekšā ir iepakota beramā tēja.

Sietiņā:
10g tējas

Sietiņi no nerūsējošā tērauda

Oriģinālo formu sietiņi no nerūsējošā tērauda tējas uzliešanai tējkannā, krūzē vai citos traukos.